Sesja kosmoenergetyczna.

Sesja odbywa się w warunkach całkowitego relaksu w stanie alfa oraz skupienia się nad sobą. Fale mózgu alfa to stan spoczynkowy, charakterystyczny dla stanu relaksu, odprężenia, gdy leżymy z zamkniętymi oczami, przed zaśnięciem i rano po przebudzeniu. Przy przepięknych dźwiękach muzyki relaksującej następuje przekaz energii z wyższych duchowych poziomów. Podczas seansu każda osoba wprowadzana jest w odpowiedni strumień Kosmosu, dzięki czemu, przy udziale Kosmoenergety, zostają usunięte wszystkie zanieczyszczenia oraz toksyny, a organy zaczynają się regenerować co daje początek procesowi szybkiego zdrowienia. Cały seans daje poczucie relaksu, odprężenia i wyzwolenia dając szanse na szybkie pozytywne zmiany w życiu.

Każda sesja kosmoenergetyki będzie głębokim, intensywnym i zaskakującym doświadczeniem niosącym za sobą potężną dawkę zmian. Podczas seansu zmieniamy sposób postrzegania, do którego przywykliśmy i który codziennie praktykujemy, co daje nam rozwój naszej osobowości. W czasie sesji ciało otrzymuje nowy impuls energetyczny i przywracana jest maksymalna energia życiowa człowieka, jednak psychika i świadomość muszą chcieć w pełni skorzystać z szansy funkcjonowania na wyższym poziomie. Dlatego zaleca się, po sesji, dalszą pracę nad rozwojem osobistym, przy czym przywrócona energia życiowa umożliwia i ułatwia pracę nad sobą.

Utrzymanie efektów uzyskanych podczas sesji kosmoenergetycznych zależy wyłącznie od leczonej osoby. Człowiek każdego dnia, każdej godziny, minuty czy sekundy, traci swoją energię poprzez wiele ziemskich czynników w większości od nas niezależnych. Brak wiary w siebie, stres, destrukcyjne myśli oraz negatywne relacje z otaczającymi nas ludźmi burzą naszą czystość energetyczną i powodują że stajemy się bezsilni, nawet powodując choroby w ciele fizycznym. Jeśli człowiekowi towarzyszy przekonanie i chęć uzdrowienia – następuje trwałe wyzdrowienie. Jeśli człowiek jest gotowy na zmiany, zlikwidowane zostają symptomy i daje to szansę na poprawę kondycji ciała i zmianę myślenia. Wszystko zależy od pacjenta czy świadomie skorzysta z pomocy Kosmoenergety.

Dodatkowo po sesji, by proces przebiegał szybciej a rezultaty były lepsze, warto stosować np.: praktyki duchowe, masaże dźwiękiem, ziołolecznictwo, leczenie farmaceutyczne itp. Zaleca się również zachowanie ciągłości udziału w sesjach kosmoenergetyki, gdyż w czasie kolejnych sesji pracuje się z coraz to głębszymi warstwami energetycznymi człowieka, gdyż podczas jednej sesji nie ma możliwości dotrzeć do wszystkich pokładów energetycznych.

Częstotliwość uzależniona jest też od rodzaju choroby. W początkowym etapie leczenia zaleca się udział w 5 do 10 sesjach z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu. Dla podtrzymania odpowiedniego poziomu pola bioenergetycznego zaleca się udział w sesji z miesięcznymi odstępami.

Praca na DNA i komórkach macierzystych.

Sesja odbywa się w warunkach całkowitego relaksu w stanie theta lub delta oraz skupienia się nad sobą. Fale theta są to częstotliwości występujące w stanie medytacji, transu, hipnozy, intensywnego marzenia czy intensywnych emocji. Fale delta to najwyższa z możliwych amplitud ludzkiego mózgu. Występuje podczas najgłębszego snu, podczas bardzo głębokiej medytacji a także u dzieci. Przy przepięknych dźwiękach muzyki relaksującej następuje przekaz energii z najwyższych duchowych poziomów. Podczas seansu, każda osoba wprowadzana jest w odpowiedni strumień najwyższych poziomów Kosmosu, dzięki czemu, przy udziale Mistrza, zostają usunięte wszystkie zanieczyszczenia oraz toksyny, a organy zaczynają się regenerować prawie natychmiast, co daje początek procesowi bardzo szybkiego zdrowienia. Cały seans daje poczucie relaksu, odprężenia i wyzwolenia, dając szanse na szybkie, pozytywne zmiany w życiu.

Każda sesja będzie bardzo głębokim, intensywnym i zaskakującym doświadczeniem niosącym za sobą potężną dawkę zmian. Podczas seansu, który odbywa się w pozycji siedzącej, Mistrz z najwyższych poziomów zmienia zapisy i sposób postrzegania, co daje nam rozwój naszej osobowości. W czasie sesji ciało otrzymuje nowy impuls energetyczny i przywracana jest maksymalna energia życiowa człowieka, jednak psychika i świadomość muszą chcieć w pełni skorzystać z szansy funkcjonowania na wyższym poziomie. Dlatego zaleca się po sesji dalszą pracę nad rozwojem osobistym, przy czym przywrócona energia życiowa umożliwia i ułatwia pracę nad sobą.

Efekty takiej sesji są dogłębne i trwałe. Jednakże po sesji zaleca się utrzymanie czystości energetycznej oraz utrzymanie sesji raz na 3 miesiące.