W trakcie spotkania tworzymy pożądaną przyszłość, która może dotyczyć poczucia szczęścia, miłości, zdrowia, pracy, pieniędzy i wszystkiego czego pragniesz, by było obecne w twoim życiu.

Moje doświadczenie, w pracy w tym obszarze, pozwala na programowanie przyszłości z dużą dokładnością. Człowiek wykorzystuje zaledwie 5-10% możliwości własnego umysłu, natomiast po usunięciu ujemnego programu otrzymuje narzędzie, które może rozszerzyć ten zakres.

Proces, który przejdziesz, będzie polegał na zmianie twojego wewnętrznego nastawienia i zmianie samooceny, która wzrośnie samoistnie przy pracy z energią podczas spotkania. W wyniku tego procesu otworzą się nowe perspektywy w twoim życiu i nastąpi poprawa relacji z innymi. Zaczniesz cieszyć się prestiżem wśród ludzi i zauważysz, że liczą się oni z twoim zdaniem. Musisz tylko być przekonanym, że jesteś w stanie zrealizować swoje marzenia.

Dodatkowo, zniknie przewlekły ból i wszelkie problemy zdrowotne. Zauważysz pozytywne zmiany w prawie wszystkich dziedzinach życia. Będziesz zaskoczony, że zmiany te następują z taką łatwością, mimo że wcześniej wydawały się niemożliwe do realizacji. Powodzenie i sukces będzie ci towarzyszyć przez cały czas, a ty będziesz w stanie wpływać na sytuację i ludzi wokół siebie i realizować swoje pragnienia.