Wyjaśnienie istoty run, w sposób prosty, jest niezwykle trudne. Patrząc na nie po raz pierwszy, może się wydawać, że jest to jedynie system znaków tworzący alfabet. Jednak runy to nie tylko alfabet. Każda z run jest częstotliwością energetyczną. Znaki te rejestrują informacje pochodzące ze słów i zwrotów. Są one rodzajem alfabetu Bogów. Językiem, za pomocą którego Wszechświat mówi do nas, przekazując informacje pomocne dla naszego życia. Praca z runami oznacza możliwość odbierania informacji oraz ich odczytywania odpowiednio dla naszych potrzeb a także wywierania, dzięki nim, wpływu na otaczający nas świat.

Odpowiednio przygotowany talizman runiczny ma wielką moc!

Nie każdy może zrobić dobry talizman. Konieczna jest do tego znajomość właściwości run i ich znaczenia. Trzeba być wprowadzonym w tajniki układów runicznych, a także ufać, szanować i doceniać ich moc. Prawidłowa praca z runami to ogromna odpowiedzialność i tajemnica zarazem. Aby talizman runiczny zaczął pracować jak najszybciej i przyniósł oczekiwane efekty potrzebna jest wiedza o tym, jak go wykonać.

Talizman runiczny przypisany jest do konkretnej osoby i nie można go podarować lub przenieść jego mocy na inną osobę. Jest to mistyczny przedmiot, który posiada kontakt z naszymi korzeniami.

Siła obecna w prawidłowo wykonanym talizmanie czyni możliwym to, co dotychczas było niemożliwe. Wykonywanie talizmanu runicznego rozpoczynamy od określenia intencji. Następnie – osobiście w medytacji proszę energię Wszechświata o pomoc w uzyskaniu informacji. Pojawiającą się odpowiedź trzeba zapisać na papierze i sprawdzić ponownie. Gdy zostanie ustalona intencja, można zacząć przygotowywać talizman. Do tego celu, oprócz run, wykorzystuje się drzewo, ponieważ przynosi ono pozytywną energię i wzmacnia siłę charakteru. Potem przychodzi czas na aktywację talizmanu. Praca ta musi być przeprowadzona już z klientem – przyszłym właścicielem talizmanu.

Jak postępować z talizmanem? Oto przykłady:

  • jeśli talizman ma na celu przyciągnięcie zasobów materialnych - powinien być przechowywany w miejscu przechowywania pieniędzy;
  • jeśli celem jest poszukiwanie bliskiej osoby - należy zawsze nosić talizman przy sobie i od czasu do czasu trzymać w dłoni;
  • jeśli talizman został stworzony dla ochrony – wtedy należy go odpowiednio zabezpieczyć.

Jeśli ma przynieść podwyższenie statusu finansowego – w niedługim czasie po jego wykonaniu pojawi się dodatkowy dochód.

Należy pamiętać, że wszelka praca z energią i magią nie zastąpi własnej pracy. Takie działania mają na celu stworzenie korzystnych warunków i pomagają znaleźć to, czego potrzebujesz. Jednak tylko od ciebie zależy czy skorzystasz z tych dogodnych sytuacji i nie przejdziesz obok nich obojętnie.