Na Spotkaniu z Archaniołami zdobędziesz wiedzę, która pomoże ci zmienić twoje życie. Posiądziesz umiejętność pracy z symbolami archanielskimi, by korzystając z anielskich energii, móc praktykować i wcielać w życie otrzymane zadania życiowe.

Aby naprawdę współpracować z Aniołami i Archaniołami – trzeba czuć ich obecność. Czucie natomiast dostępne jest dla zaledwie kilku osób. Prawdziwa praca możliwa jest po inicjacji w energie archanielskie.

Trzeba również pamiętać, że Archanioły są boskimi sługami i przede wszystkim wykonują boskie polecenia. Dlatego też, jeżeli nasze intencje nie są szczere, nie są czyste, lub nie są zgodne z boskimi celami i prawami, Archanioły nie mogą spełnić naszych pragnień.

Inicjacja w energie Aniołów i Archaniołów aktywuje w tobie energię, która pozwala na swobodne komunikowanie się z nimi. Dzięki tej energii, będziesz mógł w każdej chwili zaprosić do swojego życia Archanioły i otrzymać ich wsparcie. Zdolność Archaniołów do pomocy odbywa się niejako poza czasem, dlatego ich reakcja jest niemal natychmiastowa, o ile to, o co prosimy leży w zakresie ich kompetencji.

Jeśli użyjesz otrzymanej energii prawidłowo (wszelkie informacje na ten temat otrzymasz podczas inicjacji w energie „Archaniołów”), zobaczysz dziejące się w twoim życiu cuda. Archanioły pomogą ci uświadomić sobie, że cuda te są znakiem przyspieszenia twojego postępu na duchowej ścieżce, którą chcesz realizować.

Zachęcam do nawiązywania kontaktu z Archaniołami. Kontakt z nimi pozwala, od razu, uzyskać wskazówki i inspirację do dalszego działania. Pamiętaj, że ich pomoc dotyczy wszystkich aspektów naszego życia, także małych, codziennych spraw.

Harmonogram Spotkania z Archaniołami obejmuje:

  • zdobycie wiedzy o królestwie Archaniołów;
  • inicjację w symbole Archaniołów, w celu aktywacji energii, pozwalającej na swobodne komunikowanie się z Archaniołami;
  • uzyskanie informacji o tym, jak uzyskać pomoc Archaniołów w konkretnych problemach i zagadnieniach;
  • naukę wzorów i metod pracy z Archaniołami;
  • otrzymanie ochrony dla ciebie i twojej rodziny.