Praca z energiami Hutta różni się znacznie od praktyki w trzech podstawowych blokach kosmoenergetyki (Buddyjskim, Magicznym i Magisterskim).

Aktywacja energii dokonuje się, w Bloku Hutta, poprzez wchodzenie w odpowiednią częstotliwość, której nadaje się indywidualne cechy. Blok Hutta nie ogranicza się tylko do trzech wymiarów. Podłącza się też czwarty wymiar oraz inne warstwy percepcji.

Częstotliwość Bloku Hutta pozwala swobodnie i bez wysiłku pracować z energiami bloku. Ta technika pracy z energią została zaaprobowana, już wiele lat temu, przez jasnowidzów i jest stosowana przez bardzo wąski krąg specjalistów. W Polsce – czynnie pracuje się na tym bloku – tylko w Centrum AJNA.

Dostrojenie do całego Bloku Hutta zajmuje 3 dni. Dostęp do energii na tym poziomie jest możliwy tylko po uzyskaniu stopnia Magistra Kosmoenergetyki, ponieważ uruchamiana jest wtedy praca na wyższych centrach energetycznych. Energie przestrajane są przez 10-tą, 11-tą lub 13-tą czakrę.

Praca z energiami Bloku Hutta wzmacnia widzenie ponadzmysłowe. Zaczyna ono „pracować” łatwo i bez przeszkód. Kosmoenergeta, pracując na poziomie tego bloku, podwyższa, kilkakrotnie, poziom swoich wibracji. Pod względem siły, częstotliwości Hutta, wielokrotnie przewyższają możliwości zwykłych kanałów. Mówiąc o stosunku 1:10, na korzyść geometrii kosmicznej, stosowanej w Bloku Hutta, nie będziemy dalecy od prawdy. Ze skali tego porównania wywodzi się pogląd, że prawdziwa kosmoenergetyka rozpoczyna się po stopniu Magistra, kiedy pojawia się możliwość studiowania i praktykowania Bloku Hutta.  

Tak, jak wiele częstotliwości kosmoenergetyki, energie Hutta także wymagają napracowania (dostrojenia się), ale efektywnie można stosować je już od razu. Kanały Bloku Hutta wykorzystują ogromną ilość unikalnych energii. Energie te są tak samo silne, a w większości przypadków znacznie silniejsze od ich odpowiedników z Bloku Buddyjskiego i innych bloków „klasyki”.

Podobna hierarchia występuje w astrologii. Uran jest wyższą oktawą Merkurego, a Neptun jest wyższą oktawą planety Wenus. Tak Blok Hutta stanowi wyższą oktawę dla  Kosmoenergetyki Klasycznej.

Trudno wymienić wszystkie zastosowania i możliwości pracy z energiami Bloku Hutta. Potencjał ich zastosowania jest ogromny. Można posłużyć się nimi w celu:

  • przyciągnięcia strumienia środków pieniężnych, fartu i powodzenia, otwarcia dróg;
  • ochrony na poziomie planetarnym i subtelnym poziomie materialnym (w tym również ochrony doraźnej, potrzebnej natychmiastowo);
  • miłosnego / magnetycznego wpływu na płeć przeciwną i w celu pracy nad stworzeniem harmonijnych stosunków partnerskich, osiągnięcia szczęścia w małżeństwie;
  • osiągnięcia sukcesu w biznesie - w zakresie zawieranych transakcji i umów oraz w negocjacjach z partnerami biznesowymi;
  • rozwoju zdolności ekstrasensorycznych – jasnowidzenia i widzenia na wyższym poziomie oraz telepatii;
  • ochrony przed istotami i plazmoidami, dla odbudowy woalu astralnego, usunięcia biesów z człowieka, usunięcia głosów;
  • zdjęcia „złego oka”, uroku, rodowego przekleństwa, usunięcia wampiryzmu energetycznego, podłączeń energetycznych, oddziaływania zombie, uwolnienia spod wpływu sekty;
  • usuwania problemów związanych z wiekiem i chorobami dziecięcymi;
  • leczenia większości znanych chorób i dolegliwości, w tym onkologii (2 i 3 stadium);
  • całkowitego uwolnienia od nerwic i zaburzeń psychicznych oraz leczenia schizofrenii.  

Unikalność leczenia Blokiem Hutta polega na tym, że zaczyna on pracę z daleka – z wyższych poziomów, a nawet z poziomu poprzednich żyć. Oczyszcza ciało fizyczne i ciała subtelne człowieka. W związku z tym – zaostrzenia chorób następują w trakcie seansu, a po zakończeniu pracy operatora już nie występują. Jeszcze jedną zaletą tego bloku jest leczenie zaburzeń psychicznych.

W sumie Hutta liczy aż 350 roboczych częstotliwości energetycznych. Wszystkie one przekazywane są uczniom podczas inicjacji. Dla obrazowego porównania – Klasyczna Kosmoenergetyka (tj. trzy jej bloki: Buddyjski, Magiczny i Magisterski) liczy mniej niż 50 kanałów. Na podstawie tych informacji można wyobrazić sobie poziom możliwości całego Bloku Hutta.

Poniższe 10 częstotliwości (kanałów) stanowi tylko około jednej trzeciej informacji, znanych obecnie na temat każdej wibracji Bloku Hutta oraz zakresie chorób i problemów, w jakich znajduje on zastosowanie. Pozostałe informacje przekazywane są tylko podczas nauczania.

Zastosowanie niektórych kanałów Bloku Hutta:

PSYCHIATRIA

Leczy choroby nerwowo-psychiczne. Psychozę ciężarnych i zaburzenia w okresie klimakterium. Pomaga stabilizować psychikę i układ nerwowy. Leczy nerwicę, depresję, stany maniakalne. Leczy epilepsję. Kanał pokazuje rozerwanie woalu przy zaburzeniach w psychice. Pozwala także na kontrolowanie procesu leczenia.

TRAWIENIE

Leczy choroby organów układu trawienia. Usuwa helminty. Oczyszcza trzecią czakrę. Usuwa dolne podłączenia i oddziaływania średniej ciężkości.

ODDECH ORGANIZMU

Pomaga w odnowie / odbudowie / regeneracji wymiany gazowej przez płuca i skórę. Normalizuje procesy wejście – wyjście w organizmie. Pracuje ze skórą i z jelitami.

ENERGIA

Aktywizuje centra energetyczne. Nasyca energią, aktywizującą do działania w sytuacjach, gdy trzeba bronić swoich interesów lub czeka nas ciężka fizyczna praca. Pomaga w przypadkach dystonii wegetatywno-naczyniowej i w razie utraty sił. Daje szansę na nowe wyzwania, na większe otwarcie umysłu.

MĄDROŚĆ

Jasnowidzenie. Uzyskanie odpowiedzi na postawione pytanie. Zagęszczenie aury (ochrona). Tworzy metaliczną sferę z lustrzanym odbiciem. Ściąga choroby z subtelnego planu (te, które jeszcze nie „opadły”). Umożliwia kontakt z mentorem czy aniołem-stróżem, w celu prośby o pomoc. Umożliwia oczyszczenie drzewa rodowego, z udziałem jednego tylko człowieka, który wyrównuje/ uwalnia/ oczyszcza cały ród i podnosi jego wibracje jako całości. Jest to możliwe, ponieważ wszyscy w rodzie są powiązani, jak naczynie połączone.

HARMONIA

Harmonizuje. Złotymi nićmi wplata się w los i uzdrawia. Wspomaga osiągnięcie powodzenia, sukcesu. Sprawia, że otwiera się świetlana droga dla realizacji i rozwoju. Zapewnia pomoc sił wyższych.

NEKTAR BOGÓW

Leczy załamania nerwowe. Oczyszcza pomieszczenia po awanturach. Uspokaja (trankwilizator / „uspokajacz”). Oczyszcza podświadomość, jeśli do tego poziomu dotarł stres. Leczy nerwice serca, gdyż dobrze oczyszcza czwartą czakrę. Leczy i wspomaga układ nerwowy. Zapobiega sytuacjom konfliktowym.Otwiera widzenie ponadzmysłowe. Energetycznie zasila, podładowuje. Usuwa następstwa depresji.

EKSTRASENS

Umożliwia rozwój zdolności ekstrasensorycznych. Ujawnia / odkrywa takie zdolności. Działa na poprawę umiejętności tworzenia wizualizacji oraz widzenie ponadzmysłowe. Podwyższa i wzmacnia ogólną energetykę.

PSYCHIKA

Działa jak „karetka pogotowia”, w krytycznych sytuacjach. Leczy białą gorączkę, niweluje skutki przedawkowania narkotyków, ma zastosowanie w atakach epilepsji. Leczy opętania (głosy, obrazy dolnego astralu).

MEDYCYNA CHIŃSKA

Działa jak akupunktura, aktywizuje punkty biologicznie aktywne. Działa zgodnie z intencją, punktowo, na wybrane narządy, np. „leczenie jelita grubego”. Częstotliwość ta przygotowuje organy do leczenia.

 

Inicjacja w energie Bloku Hutta daje możliwość aktywowania energii o wyższych częstotliwościach i swobodną pracę z nimi. W porównaniu z poziomem Magistra Kosmoenergetyki, praca w ramach Bloku Hutta, otwiera dostęp do wyższych poziomów magicznych technik pracy. Matryca w tym bloku, na której pracuje kosmoenergeta, wykracza poza granice świata widzialnego i tym samym daje wolność i zrozumienie swojego przeznaczenia i otwiera drogę do szczęścia.