Sesja kosmoenergetyczna.

Sesja odbywa się w warunkach całkowitego relaksu w stanie alfa oraz skupienia się na sobie. Fale mózgu alfa to stan spoczynkowy, charakterystyczny dla stanu relaksu, odprężenia, gdy leżymy z zamkniętymi oczami, przed zaśnięciem i rano po przebudzeniu. Przy przepięknych dźwiękach relaksującej muzyki następuje przekaz energii z wyższych duchowych poziomów. Podczas seansu każda osoba wprowadzana jest w odpowiedni strumień kosmosu, dzięki czemu, przy udziale kosmoenergety, zostają usunięte wszystkie zanieczyszczenia oraz toksyny, a organy zaczynają się regenerować, co daje początek procesowi szybkiego zdrowienia. Cały seans daje poczucie relaksu, odprężenia i wyzwolenia, dając szanse na szybkie, pozytywne zmiany w życiu.

Każda sesja kosmoenergetyki będzie głębokim, intensywnym i zaskakującym doświadczeniem, niosącym ze sobą potężną dawkę zmian. Podczas seansu zmieniamy sposób postrzegania, do którego przywykliśmy i który codziennie praktykujemy, co daje nam rozwój naszej osobowości. W czasie sesji ciało otrzymuje nowy impuls energetyczny i przywracana jest maksymalna energia życiowa człowieka, jednak psychika i świadomość muszą chcieć w pełni skorzystać z szansy funkcjonowania na wyższym poziomie. Dlatego zaleca się, po sesji, dalszą pracę nad rozwojem osobistym, przy czym przywrócona energia życiowa umożliwia i ułatwia taką pracę nad sobą.

Utrzymanie efektów uzyskanych podczas sesji kosmoenergetycznych zależy wyłącznie od leczonej osoby. Człowiek każdego dnia, każdej godziny, minuty czy sekundy, traci swoją energię, poprzez wiele ziemskich czynników, w większości od nas niezależnych. Brak wiary w siebie, stres, destrukcyjne myśli oraz negatywne relacje z otaczającymi nas ludźmi burzą naszą czystość energetyczną i powodują, że stajemy się bezsilni, nawet powodując choroby w ciele fizycznym. Jeśli człowiekowi towarzyszy przekonanie i chęć uzdrowienia – następuje trwałe wyzdrowienie. Jeśli człowiek jest gotowy na zmiany, zlikwidowane zostają przyczyny i daje to szansę na poprawę kondycji ciała i zmianę myślenia. Wszystko zależy od pacjenta czy świadomie skorzysta z pomocy kosmoenergety.

Dodatkowo po sesji, by proces przebiegał szybciej, a rezultaty były lepsze, warto stosować np.: praktyki duchowe, masaże dźwiękiem, ziołolecznictwo, leczenie farmaceutyczne, rozmowę z doradcą życiowym itp. Zaleca się również zachowanie ciągłości udziału w sesjach kosmoenergetyki. W czasie kolejnych sesji pracuje się z coraz to głębszymi warstwami energetycznymi człowieka, gdyż podczas jednej sesji nie ma możliwości dotrzeć do wszystkich pokładów energetycznych.

Częstotliwość uzależniona jest też od rodzaju choroby. W początkowym etapie leczenia zaleca się udział w 5 - 10 sesjach z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu. Dla podtrzymania odpowiedniego poziomu pola bioenergetycznego zaleca się udział w sesjach z miesięcznymi odstępami.