Praca na DNA i komórkach macierzystych.

Sesja odbywa się w warunkach całkowitego relaksu w stanie Alfa, Theta lub Delta oraz skupienia się nad sobą. Przy przepięknych dźwiękach muzyki relaksującej następuje przekaz energii z najwyższych duchowych poziomów. Podczas seansu, każda osoba wprowadzana jest w odpowiedni strumień najwyższych poziomów Kosmosu, dzięki czemu, przy udziale Mistrza, zostają usunięte wszystkie zanieczyszczenia oraz toksyny, a organy zaczynają się regenerować prawie natychmiast, co daje początek procesowi bardzo szybkiego zdrowienia. Cały seans daje poczucie relaksu, odprężenia i wyzwolenia, dając szanse na szybkie, pozytywne zmiany w życiu.

Każda sesja będzie bardzo głębokim, intensywnym i zaskakującym doświadczeniem niosącym za sobą potężną dawkę zmian. Podczas seansu, który odbywa się w pozycji siedzącej, Mistrz z najwyższych poziomów zmienia zapisy i sposób postrzegania, co daje nam rozwój naszej osobowości. W czasie sesji ciało otrzymuje nowy impuls energetyczny i przywracana jest maksymalna energia życiowa człowieka, jednak psychika i świadomość muszą chcieć w pełni skorzystać z szansy funkcjonowania na wyższym poziomie.

Dlatego zaleca się po sesji dalszą pracę nad rozwojem osobistym, przy czym przywrócona energia życiowa umożliwia i ułatwia pracę nad sobą.